Рандъл с впечатляващ дабъл-дабъл при победа на Никс над Пейсърс

Отборът на Ню Йорк Никс победи Индиана Пейсърс със 104:94 у дома в мач от редовния сезон в НБА. В "Медисън Скуеър Гардън" страхотно завръщане за домакините направи Джулиъс Рандъл, за когото това бе първи двубой след период на карантина заради Covid-19. Крилото наниза 30 точки и добави 16 борби за успеха на своите, а Ар Джей Барет добави 32 точки и 8 борби.

Джулиъс Рандъл /л/

Играчите на Индиана бяха равностойно през първите две четвъртини, като почивката дойде при равенство 55:55, но след това Рандъл и Барет поеха контрол над събитията за радиста на над 18 хиляди фенове в залата. "И при двамата най-важното нещо е как атакуват коша. Агресивността на Ар Джей и представянето на Джулиъс днес бяха невероятни. Всичко, което той направи, 16 борби, просто невероятно", коментира треньорът на Никс Том Тибодо.

За Пейсърс това бе пета поредна загуба, а най-резултатен за тима бе Кийфър Скайс с 22 точки. Скайс подписа договор като свободен агент с Индиана на 27 декември. След този успех Ню Йорк Никс заема 11-то място на Изток с баланс 18-20, докато Индиана е на 13-та позиция в същата конференция с актив 14-24.

Кавалиърс - Гризлис 106:110

Раптърс - Спърс 129:104

Пеликанс - Сънс 110:123

Лейкърс - Кингс 122:114. /БГНЕС