Мечтан старт за Манчестър Юнайтед в Премършип

Отборът на Манчестър Юнайтед изигра страхотен мач и победи Лийдс с 5:1 в среща от първи кръг на английското първенство. Бруно Фернандеш реализира хеттрик, а френската звезда на "червените дяволи" Пол Погба се отличи с четири асистенции в двубоя, игран на стадион "Олд Трафорд" пред пълни трибуни.

Бруно Фернандеш даде преднина на домакините в 30-ата минута и Юнайтед се оттегли на почивката с гол предимство. Лийдс стартира добре второто полувреме и три минути след почивката Люк Айлинг вкара красив гол с мощен извън наказателното поле. След това обаче дойдоха силните минути за Манчестър Юнайтед и четири минути по-късно Мейсън Грийнууд отново даде преднина на своя отбор. Последваха попадения на Бруно Фернандеш (54`, 60`) и Фред (68`). Новата звезда на Юнайтед Джейдън Санчо остана скамейката и се появи на терена 1/4 час преди края.

Първенството на Англия стартира в петък с победа на Брентфорд над Арсенал с 2:0. /БГНЕС