Илич: Най-важното бе да победим

За нас най-важното бе да победим, след като отпаднахме за Купата. Изключително тежък мач, през първото полувреме нямаше много ритъм на игра, тъй като имаше много прекъсвания на играта, имаше две контузии, имаше ВАР. През второто полувреме имахме късмета да вкараме бързи два гола и след това ни беше много по-лесно. Наистина искам моя отбор от първата минута да играе добре, само че и за двата отбора нямаше възможност да играят, тъй като топката не беше в игра. Това заяви треньорът на ЦСКА Саша Илич след победата над Славия с 2:0 в мач от 25-ия кръг на Първа лига.

"Червените" стигнаха до успеха на стадион "Александър Шаламанов" след два бързи гола през второто полувреме, за да възстановят преднината си от четири точки пред преследвача Лудогорец. В следващия кръг за "армейците" предстои дерби с Левски, което ще се играе на 17 април, понеделник. "Дербито с Левски вече е най-важният мач. Остават 10 кръга. Това, което ме интересува, е играта, а не проблемите извън терена. Левски е много добър отбор, играят по страхотен начин. Очаквам да стане добър мач, защото просто играят добре", каза Илич през Diema Sport след двубоя. /БГНЕС